221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Tanka - Felajánlási mandala
Tibet, 19. sz., gouache, vászon, sérült
1041. tétel
Tanka - Kálacsakra
Tibet, 20. sz. eleje, vászonra nyomott ábrázolás
1042. tétel
Tanka - Pehar démonkirály tanvédő
Tibet, 19. sz. első fele, gouache, vászon, selyemre applikálva
1043. tétel
Szék és asztalka
Kína, 20. sz. eleje, egzotikus fa, faragott díszítéssel, széken csont berakással, asztalon márványlappal
1044. tétel
Tanka - Amitábha
Nepál, 20. sz. eleje, gouache, vászon, selyemre applikálva
1045. tétel
Tanka - Amitábha mandala
Tibet, 19. sz. vége, gouache, vászon
1046. tétel
Sarokpad
Harta, 1853, faragott, festett fenyőfa, feliratokkal, "KR" monogrammal, festése kopott
1047. tétel
Szuszék
Bihar megye, 19. sz. közepe, ácsolt bükkfa, vésett és festett díszítéssel, kis sérüléssel
1048. tétel
Fali téka
Tótkomlós, 19. sz. vége, festett fenyőfa, kovácsoltvas pántokkal
1049. tétel
Láda
Komárom, 19. sz. második fele, festett fenyőfa, vésett díszítéssel, belseje alakított, kovácsoltvas fogantyúkkal
1050. tétel
Láda
Mezőkövesd, 19. sz. második fele, festett fenyőfa, alsó fiókján porcelán húzógombokkal, belsejében ládafiával, kovácsoltvas fogantyúkkal
1051. tétel
Kopjafa
Erdély, 19. sz. vége, faragott, tömör tölgyfa, vésett felirattal, sérült
1052. tétel
Tékalap
Nagyszeben, 1847, festett fenyőfa, sérült
1053. tétel
Üvegikon - Négy Evangélista
Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg, repedt, festése kopott
1054. tétel
Üvegikon - Utolsó vacsora
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, festése kopott
1055. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz.
Madonna a gyermek Jézussal
1056. tétel
Sasvári Pieta
1057. tétel
Goa-i szobrász, 19. sz. eleje
Xavéri Szent Ferenc
1058. tétel
Búcsújáró emlék
magyar, 20. sz. eleje, viasz és textil applikáció, aranyozott keretben
1059. tétel
Francia szobrász, 19. sz. vége
Madonna
1060. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS