221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
1121-1140
[1141-1160]
[1161-1179]
Üvegikon - Szent Miklós
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, törött, festése erősen kopott
1121. tétel
Üvegikon - Szent Miklós
Füzesmikola, 1900 körül, festett üveg, törött, festése kopott
1122. tétel
Üvegikon - Szent István
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, sérült
1123. tétel
Üvegikon - Három férfi szent
Fogaras, 19. sz. első fele, festett üveg, festése kopott
1124. tétel
Üvegikon - Szent Miklós a tizenkét apostollal
Fogaras, 19. sz. első fele, festett üveg, hiányos
1125. tétel
Üvegikon - Fájdalmas Istenanya
Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg, törött
1126. tétel
Üvegikon - Krisztus a kereszten
Máramaros, 19. sz. vége, festett üveg, törött
1127. tétel
Üvegikon - Utolsó vacsora
Máramaros, 19. sz. vége, festett üveg, sérült
1128. tétel
Üvegikon - Jézus születése
1129. tétel
Üvegikon - Szent György
Fogaras, 19. sz. közepe, festett üveg, festése hiányos
1130. tétel
Üvegikon - Mária megkoronázása
1131. tétel
Üvegikon - Ádám és Éva
Füzesmikola, 19. sz. eleje, festett üveg, festése hiányos
1132. tétel
Üvegikon - Jézus születése
Füzesmikola, 19. sz. első fele, festett üveg, törött
1133. tétel
Üvegikon - Atyaisten és halott Krisztus
Fogaras, 19. sz. vége, festett üveg
1134. tétel
Üvegikon - Szent János fejvétele
Moldva, 19. sz. eleje, festett üveg, törött
1135. tétel
Üvegikon - Feltámadt Krisztus
Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg
1136. tétel
Üvegikon - Szent Borbála
1137. tétel
Üvegikon - Madonna a kis Jézussal
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, törött
1138. tétel
Üvegikon - Illés próféta
Fogaras, 19. sz. első fele, festett üveg, sérült
1139. tétel
Üvegikon - Illés szekere
1140. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
1121-1140
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS