221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Széken ülő női figura
Mali, bambara, 20. sz., faragott fa, sérült, hiányos
961. tétel
Chi-wara antilop fejdísz
Mali, bambara, 20. sz., faragott fa
962. tétel
Női figura
Mali, bambara, 20. sz., faragott, festett fa
963. tétel
Női figura
Mali, bambara, 20. sz., faragott fa réz nyakpereccel
964. tétel
Textil
Kongói Demokratikus Köztársaság, Bakuba-Shoowa, 20. sz. közepe, hímzett raffia
965. tétel
Női szobor
966. tétel
Harcos figura
Afrika, 20. sz., faragott fa
967. tétel
Maszk
Nigéria, yoruba, 20. sz., faragott fa
968. tétel
Női figura
Mali, dogon, 20. sz., faragott, festett fa
969. tétel
Maszk
Nigéria, yoruba, 20. sz., faragott, festett fa
970. tétel
Otomi hímzés
Közép-Mexikó, 20. sz. eleje, hímzett vászon
971. tétel
Maszk
Gabon, punu, 20. sz., faragott, festett fa
972. tétel
Maszk
Burkina Faso, 20. sz., faragott, festett fa
973. tétel
Maszk madárral
Elefántcsontpart, yaure, 20. sz., faragott festett fa
974. tétel
Wayang figura
Jáva, 19. sz. vége, faragott, festett fa és textil
975. tétel
Wayang árnyfigura
Jáva, 19. sz. vége, faragott csont, festett papír
976. tétel
Wayang figura
977. tétel
Láma fejdísz - Az öt bölcsesség Buddha
Tibet, 19. sz. vége, gouache, papír, aranyozott rátét díszítéssel
978. tétel
Miniatúra
India, 1900 körül, gouache, papír, felirattal
979. tétel
Hímzés - Esküvői viselet része
India, Gujarat, Kutch, 19. sz., hímzett selyem
980. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS