221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Miklós és Szent Bonifác
861. tétel
Korpusz
magyar, 19. sz., bronz
862. tétel
Úti ikon gyűjtemény, 8 db-os
orosz, 19. sz., bronz, zománc díszítéssel, sérült
863. tétel
Olasz festő, 18. sz.
Töviskoszorús Krisztus
864. tétel
Korpusz és 2 db búcsújáró emlék
Közép-Európa, 19. sz., bronz és préselt sárgaréz
865. tétel
Férfi szent
Portugália (?), 19. sz. eleje, festett, faragott fa, sérült, faragott, aranyozott talapzat és fém dicsfény utólagos
866. tétel
Német szobrász, 18. sz.
Püspök szent - Ereklyetartó
867. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. közepe
Apostol
868. tétel
Férfi szent
869. tétel
Luca Giordano után, 17. sz. vége
Az igazságosság allegóriája VÉDETT NO EXPORT
870. tétel
Hit, remény, szeretet
magyar, 1859, gyöngyhímzéses textil
871. tétel
Zárdamunka - Szent József
magyar, 18. sz. közepe, gouache és vágott papír
872. tétel
Szent József
magyar, 19. sz. eleje, faragott, festett fa, hiányos
873. tétel
Feltámadt Krisztus
magyar, 19. sz., faragott, festett fa, sérült
874. tétel
Mária a kis Jézussal
magyar, 19. sz. eleje, festett, faragott fa, sérült
875. tétel
Mária tanítása
magyar, 18. sz. vége, festett, faragott fa, sérült
876. tétel
Páduai Szent Antal
magyar, 19. sz. eleje, festett, faragott fa, hiányos
877. tétel
Szentháromság
osztrák, 19. sz., faragott, aranyozott, festett fa, hiányos
878. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz.
Páduai Szent Antal
879. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Korpusz
880. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS