221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
1141-1160
[1161-1179]
Üvegikon - Szent Márton
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, törött, festése kopott
1141. tétel
Üvegikon - Szent György
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, sérült
1142. tétel
Üvegikon - Szent György
Máramaros, 19. sz. második fele, festett üveg, festése hiányos
1143. tétel
Üvegikon - Feltámadás
Fogaras, 19. sz. második fele, festett üveg
1144. tétel
Üvegikon - "Szőlős" Krisztus
Fogaras, 19. sz. vége, festett üveg, sérült
1145. tétel
Üvegikon - Feltámadás
Füzesmikola, 19. sz. eleje, festett üveg, sérült
1146. tétel
Üvegikon - Szentháromság
19. sz. vége, festett üveg, sérült, hiányos
1147. tétel
Üvegikon - Jézus megkeresztelése
Füzesmikola, 19. sz. első fele, festett üveg, törött
1148. tétel
Négy részes üvegikon
Fogaras, 19. sz. első fele, festett üveg, törött
1149. tétel
Üvegikon - Illés próféta
Sebesláz, 19. sz. eleje, festett üveg
1150. tétel
Hinterglas - Szent sír
Ausztria, 19. sz. vége, festett üveg, törött, festése kopott
1151. tétel
Üvegikon - Utolsó vacsora
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, festése erősen kopott
1152. tétel
Piranesi, Giovanni Battista
Tivoli vízesések látképe
1153. tétel
Német művész
Éjszakai horgászat, 1841
1154. tétel
Pór Bertalan
Pihenő pásztor és nyája, 1922
1155. tétel
Katonai emléklap
magyar, 20. sz. eleje, színes litográfia, felül "Wissza emlékezés szolgálati időmre" felirat
1156. tétel
Testvérek
magyar, 19. sz. vége, akvarell, papír, j.n.
1157. tétel
Árnykép, 9 db
német, 19. sz. közepe, festett papír
1158. tétel
Lenkey Zoltán
Ülő akt, 1958
1159. tétel
Gyulai Liviusz
"Egy komisz kölyök naplója", 1974
1160. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
1141-1160
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS