221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
1081-1100
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Tányér
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
1081. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
1082. tétel
Tányér
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép, kopott
1083. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült, restaurált
1084. tétel
Bokály
Torda, 1890 (?), mázas cserép, restaurált
1085. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
1086. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült, restaurált
1087. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
1088. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
1089. tétel
Bokály
Dél - Erdély, 19. sz. első fele, mázas cserép, hiányos
1090. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1902, mázas cserép
1091. tétel
Tányér
Hucul, 19. sz. vége, mázas cserép karcolt díszítéssel
1092. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
1093. tétel
Korsó
Mohács, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
1094. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, javított
1095. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
1096. tétel
Tányér
Sárospatak, 19. sz. második fele, mázas cserép
1097. tétel
Kacsasütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
1098. tétel
Kancsó
Nagybánya, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
1099. tétel
Korsó
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
1100. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
1081-1100
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS