221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, lapja sérült
901. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa és sárgaréz, sérült
902. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Öltöztethető Madonna
903. tétel
Tükör
20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa keretben
904. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz. első fele
Korpusz
905. tétel
Türkmén "Jomud" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, sérült, régi javításokkal
906. tétel
Perzsa "Mahal" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, erősen kopott, egyik sarkán hiányos
907. tétel
Anatóliai kilim szőttes
19. sz. vége, sérült
908. tétel
Karszék
olasz, 19. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, gobelin kárpitozással, egyik karfa javított
909. tétel
Kétfiókos komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és mahagóni borítással, paliszander intarziával, bükkfa lábakon, 1 db kulccsal
910. tétel
Tálalószekrény
magyar, 1900 körül, pácolt fenyőfa és hársfa, faragott neoreneszánsz díszítéssel, kulcs nélkül, kis sérüléssel
911. tétel
Konzolasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált lábazaton, sérült
912. tétel
Anatóliai kilim szőttes
19. sz. második fele, sérült
913. tétel
Szalongarnitúra, 6 db-os
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel
914. tétel
Anatóliai kilim függönyszárny
1900 körül, sérült
915. tétel
Itáliai szobrász, 19. sz. második fele
Apolló büszt
916. tétel
Kaukázusi "Derbent" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, sérült
917. tétel
Tál
Marokkó, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
918. tétel
Tál
Tunézia, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
919. tétel
Öv
Közel-Kelet, 19. sz. eleje, fonott és vésett díszítésű fém
920. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS