221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
1021-1040
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Napernyő
Japán, 20. sz. eleje, rizspapír, fa
1021. tétel
Napernyő
Japán, 20. sz. eleje, festett rizspapír, fa
1022. tétel
Tányér
Vietnám, 20. sz. eleje, ónmázas cserép
1023. tétel
Hímzés
Kína, 20. sz. eleje, selyem hímzés
1024. tétel
Tanka - Gyógyító Buddha
Tibet, 19. sz. első fele, gouache, vászon, sérült
1025. tétel
Hímzés - Rangjelzés
Kína, 20. sz. eleje, fémszál és selyem hímzés
1026. tétel
Kaspó, 2 db
Vietnám, 19. sz. második fele, festett, mázas cserép, egyik repedt
1027. tétel
Harcos figura
Kína, 19. sz. vége, bronz, hiányos
1028. tétel
Vázapár
Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán
1029. tétel
Legyező
Kína, 1900 körül, festett, aranyozott papír, fa,
1030. tétel
Legyező
1031. tétel
Album lapok - Jelenetek Gendzsi herceg életéből
Japán, 20. sz. eleje, gouache, papír, j.n.
1032. tétel
Obi - kimonó selyemöve
Japán, 20. sz. eleje, hímzett selyem
1033. tétel
Obi - kimonó selyemöve
1034. tétel
Hímzés
Kína, 1900 körül, sárkány motívumokkal, fa gyöngyökkel, sérült
1035. tétel
Tanka
Mongólia, 19. sz. második fele, gouache, vászon
1036. tétel
Tanka - Szaraszvati istennő
Tibet, 20. sz. eleje, Magzor Gyalmo - az istennő haragos formája, hímzett textil
1037. tétel
Tekercskép
Kína, 20. sz. eleje, gouache, vászon, felirattal
1038. tétel
Tekercskép - Darumadár
Kína, 19. sz., gouache, papír, textilre applikálva, jelzett
1039. tétel
Tekercskép - Udvari jelenet
Kína, 19. sz., gouache, selyem
1040. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
1021-1040
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS