221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
1061-1080
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Búcsújáró emlék
magyar, 20. sz. eleje, viasz és textil applikáció, aranyozott keretben
1061. tétel
Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. vége, faragott, festett fa
1062. tétel
Házi szentség
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa korpusz, gyöngyhímzéses textil
1063. tétel
Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. eleje, festett, faragott fa, sérült
1064. tétel
Máriaház
magyar, 1900 körül, faragott, festett fa és textil
1065. tétel
Pieta
Lengyelország, 20. sz. első fele, festett, faragott fa
1066. tétel
Búcsújáró emlék
magyar, 20. sz. első fele, festett porcelán, aranyozott keretben
1067. tétel
Türelemüveg, 2 db
magyar, 19. sz. második fele és 20. sz. eleje, festett, faragott fa, üvegpalackban
1068. tétel
Feszület
Nógrád megye, 19. sz. első fele, faragott, aranyozott és ezüstözött fa
1069. tétel
Hinterglas - Oltáriszentség angyalokkal
19. sz. vége, festett üveg, festése kopott
1070. tétel
Szenteltvíztartó
Itália (Castelli), 19. sz., ónmázas fajansz
1071. tétel
19. sz. vége, festett üveg, sérült
1072. tétel
Páduai Szent Antal
magyar, 19. sz. második fele, viasz és textil, üvegbúra alatt
1073. tétel
Üvegikon - Hétfájdalmú Szűzanya
Felvidék, 20. sz. eleje, festett üveg
1074. tétel
Szentháromság
magyar, 19. sz. második fele, festett viasz és faragott fa, üvegbúra alatt
1075. tétel
Üvegikon - Szent Miklós
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, törött
1076. tétel
Üvegikon - Fájdalmas Szűzanya
Fogaras, 19. sz. első fele, üvegikon, festése hiányos
1077. tétel
Kancsó
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
1078. tétel
Tányér
Tata, 19. sz. második fele, mázas cserép
1079. tétel
Bokály
Mezőség, 19. sz. első fele, mázas cserép
1080. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
1061-1080
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS