221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Tál
Tunézia, 20. sz. eleje, festett cserép
941. tétel
Kétfülű edény
Algéria, 20. sz. eleje, festett cserép
942. tétel
Maszk
Angola, Chokwe, 20. sz., faragott, festett fa, kagyló díszítéssel
943. tétel
Főnöki zsámoly
Afrika, 20. sz., faragott fa
944. tétel
Maszk
Elefántcsontpart, baule, 20. sz., faragott fa, kagyló díszítéssel
945. tétel
Maszk
Gabon, punu, 20. sz., faragott, festett fa
946. tétel
"Duho" - Sólyom maszk
Burkina Faso, 20. sz., faragott, festett fa
947. tétel
Rituális kanál
Libéria, dan, 20. sz., faragott fa
948. tétel
Maszk
Elefántcsontpart, yaure, 20. sz., faragott fa
949. tétel
Rituális kanál
950. tétel
Páros kancsó
Algéria, 20. sz. eleje, festett cserép, sérült
951. tétel
Páros kancsó
Algéria, 20. sz. eleje, festett cserép, restaurált
952. tétel
Maszk
Kongói Demokratikus Köztársaság, teke, 20. sz., faragott, festett fa
953. tétel
Maszk
Kongói Demokratikus Köztársaság, teke, 20. sz., festett, faragott fa
954. tétel
Férfi alak
Afrika, 20. sz., faragott fa gyöngy díszítéssel
955. tétel
Chi-Wara antilop fejdísz
Mali, bambara, 20. sz., faragott, festett fa
956. tétel
Álló figura
Afrika, 20. sz., faragott fa
957. tétel
Totem
Mali, dogon, 20. sz., faragott fa, kagyló szemekkel
958. tétel
"Nommo" ősszobor
Mali, dogon, 20. sz., faragott fa, sérült
959. tétel
Totem
Mali, dogon, 20. sz., faragott, festett fa
960. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS