221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Orosz ikonfestő, 19. sz. eleje
Krisztus pokolraszállása és feltámadása
821. tétel
Mária a szentekkel
822. tétel
Szerb ikonfestő, 19. sz. eleje
Istenszülő és Szentháromság (kétoldalas ikon)
823. tétel
Orosz művész, 19. sz.
Riza - Trónoló Krisztus szentekkel
824. tétel
Orosz művész, 18. sz. második fele
Riza - Krisztus pokolraszállása ünnepekkel
825. tétel
Tyihvini Istenszülő
826. tétel
Délszláv művész, 19. sz.
Riza - Szent Mihály
827. tétel
Orosz művész, 19. sz. második fele
Riza - Vlagyimiri Istenanya
828. tétel
Orosz művész, 19. sz. vége
Riza - Ószövetségi Szentháromság
829. tétel
Északkelet Kárpátok vidéki ikonfestő, 19. sz. közepe
Szeráf
830. tétel
Román ikonfestő, 19. sz. első fele
Mária a kis Jézussal
831. tétel
Északkelet Kárpátok vidéki ikonfestő, 19. sz. eleje
Deézisz
832. tétel
Lengyel festő, 18. sz.
A Brno-i Fekete Madonna mása
833. tétel
Ioan Diacul, Lunca-i ikonfestő, 18. sz. második fele
Ószövetségi Szentháromság; Istenszülő a gyermek Jézussal és két angyallal
834. tétel
Orosz művész, 19. sz. vége
Riza - Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel
835. tétel
Riza - Szent Miklós
836. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Istenszülő "Minden fájdalmasok öröme"
837. tétel
Görög ikonfestő, 1800 körül
Mihály arkangyal legyőzi a gonoszt
838. tétel
Szent György
839. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Úti ikon - Triptichon
840. tétel
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS