221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
881-900
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Apostol
881. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Angyal pár
882. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz. eleje
Pieta
883. tétel
Korpusz
884. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz.
Öltöztethető Madonna
885. tétel
Raimondi, Marcantonio után, 19. sz.
Herkules és Anteusz
886. tétel
Hondius, Hendrick
Lucas van Leyden festőművész portéja
887. tétel
Leyden, Lucas van (1494 - 1533) után, 19. sz.
Lázár feltámasztása
888. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Angyal pár
889. tétel
Gyertyatartó pár
osztrák, 18. sz., trébelt, ezüstözött fém
890. tétel
Dürer, Albrecht után, 18. sz.
Krisztus siratása - A Nagy Passió sorozatból
891. tétel
Ligeti Antal
"Lomnici csúcs"
892. tétel
Francia művész, 18. sz.
Zöldséges kofa VÉDETT
893. tétel
Balló Ede
Előkelő hölgy portréja (Willem Drost után)
894. tétel
Német festő, 18. sz.
Tudós portréja
895. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Kronosz alvó angyallal és puttóval VÉDETT
896. tétel
Sírkereszt
magyar, 19. sz. második fele, öntöttvas
897. tétel
Korpusz
898. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Szent Sebestyén
899. tétel
Iráni "Ardebil" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kopott, sérült
900. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
881-900
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS