221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
1101-1120
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Korsó
Dunántúl, 19. sz. első fele, mázas cserép
1101. tétel
Korsó
Csákvár, 19. sz. első fele, mázatlan, festett cserép, kis sérüléssel
1102. tétel
Hímzéstöredék, 4 db
Észak - Magyarország, 20. sz. eleje, hímzett vászon, keretben
1103. tétel
Locsoló korsó
Csákvár, 19. sz. második fele, mázatlan festett cserép
1104. tétel
Hímzés, 2 db
Észak - Magyarország, 19. sz. vége, szőttes és vagdalásos díszítésű vászon, keretben
1105. tétel
Hímzés, 9 db
Erdély, 19. sz. vége, vászon, keresztszemes és vagdalásos díszítéssel
1106. tétel
Hímzés, 2 db
Erdély, 19. sz. első fele, vászon, varrottas és keresztszemes hímzéssel, keretben
1107. tétel
Falvédő
Erdély, 19. sz. vége, keresztszemes hímzésű vászon
1108. tétel
Matyó hímzés
Mezőkövesd, 19. sz. vége, színes gyapjú, keretben
1109. tétel
Hímzés, 5 db
Felvidék, 18. sz. vége, vászon alapon úri hímzés, keretben
1110. tétel
Hímzéstöredék, 3 db
Dél - Európa, 19. sz. második fele, pamut és fémszálas hímzés, keretben
1111. tétel
Üvegikon - Szent Erzsébet
Felvidék, 18 (?), festett üveg, sérült, restaurált
1112. tétel
Üvegikon - Női szent
Szeben, 19. sz. első fele, festett üveg, sérült, restaurált
1113. tétel
Üvegikon - Mihály és Gábriel arkangyal
Fogaras, 19. sz. eleje, festett üveg
1114. tétel
Üvegikon - Szent Miklós
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, festése erősen kopott
1115. tétel
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, hiányos
1116. tétel
Üvegikon - Szent Miklós
Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, törött
1117. tétel
Üvegikon - Tanító Krisztus
Fogaras, 19. sz. vége, festett üveg, festése kopott
1118. tétel
Üvegikon - Madonna
19. sz. vége, festett üveg, festése sérült
1119. tétel
Üvegikon - Jézus és két angyal
Fogaras, 19. sz. vége, festett üveg, festése sérült
1120. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
1101-1120
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS