221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Faliszőttes
Marokkó, 20. sz. eleje, szövött technika
921. tétel
Tál
Spanyolország, 18. sz. vége, mázas cserép, sérült
922. tétel
Tál
Közel-Kelet, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
923. tétel
Tárolóedény
Közel-Kelet, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
924. tétel
Tál
925. tétel
Tál
926. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, sérült, régi javításokkal
927. tétel
Tál
Közel-Kelet, 20. sz. eleje, mázas cserép
928. tétel
Tál
Marokkó, 19. sz. második fele, mázas cserép
929. tétel
Tál
Rodosz, 20. sz. eleje, mázas cserép
930. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kopott, végein hiányos
931. tétel
Tál
Szíria, 17. sz. vége, mázas cserép, karcolt díszítéssel, restaurált
932. tétel
Kancsó
Szíria, 16. sz. eleje, mázas cserép, sérült
933. tétel
Tál
Közel-Kelet, 16. sz. vége, mázas cserép, restaurált
934. tétel
Dob
Afrika, 20. sz. első fele, mázas cserép és bőr
935. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, erősen kopott, végén hiányos
936. tétel
Hímzés, 4 db
19. sz. vége, fémszállal hímzett vászon és bársony
937. tétel
Tárolóedény
Afrika, 20. sz. eleje, mázatlan cserép, benyomkodott díszítéssel
938. tétel
Tál
Marokkó, 19. sz. második fele, lüsztermázas kerámia
939. tétel
Kétfülű edény
Algéria, 20. sz. eleje, festett cserép, sérült
940. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS