221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Ószövetségi Szentháromság
841. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Kazányi Istenanya
842. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Két ortodox szent
843. tétel
Orosz ikonfestő, 18. sz.
Újszövetségi Szentháromság Istenszülővel és Keresztelő Szent Jánossal, angyalokkal
844. tétel
Krisztus pokolraszállása és feltámadása
845. tétel
Moldáv ikonfestő, 18. sz.
Pantokrátor
846. tétel
Moldáv ikonfestő, 18. sz.
Szent Miklós
847. tétel
Pavel Teodorovici és Constandin
Szent Lukács evangélista (Királyi kapu részlet), 1752
848. tétel
Román ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
849. tétel
Nyugat - oroszországi ikonfestő, 19. sz. eleje
Krisztus és Keresztelő Szent János
850. tétel
Román ikonfestő, 18. sz. közepe
Tanító Krisztus (ikonosztáz része - Királyi kapu mellől)
851. tétel
Román ikonfestő, 19. sz. vége
VISSZAVONVA
852. tétel
Szerb ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Kozma és Damján
853. tétel
Moldáv ikonfestő, 18. sz. vége
Deézisz
854. tétel
Román ikonfestő, 19. sz. vége
Jézus a kereszten, Madonna és Szent Miklós
855. tétel
Misekönyv borító
magyar, 19. sz. első fele, préselt, ezüstözött sárgaréz
856. tétel
Oklád, 3 db
orosz, 19. sz., fémszál, gyöngy és üveg kőutánzatokkal díszítve, hiányos
857. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
Mária megkoronázása
858. tétel
Közép - európai festő, 18. sz. ( Rigaud, Hyacinte után)
Salvator Mundi
859. tétel
Orosz ikonfestő, 1700 körül
Krisztus Pantokrátor
860. tétel
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS