246. Néprajzi tárgyak
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
Lakat, 3 db
magyar, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, Collection Kadar
321. tétel
Lakat kulccsal, 3 db
India, 19. sz. vége, kovácsoltvas, réz rátétekkel, Collection Kadar
322. tétel
Lakat kulccsal, 2 db
India, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, Collection Kadar
323. tétel
Lakat kulccsal, 2 db
India, 19. sz. vége, kovácsoltvas, Collection Kadar
324. tétel
Lakat
Európa, 18. sz. vége, kovácsoltvas, Collection Kadar
325. tétel
Bételdióvágó és mésztartó, 2 db
Balkán, 19. sz., bronz, egyik hiányos, Collection Kadar
326. tétel
Mérleg
német, 19. sz., vas, bélyegzővel és etikettel jelzett dobozban, hiányos
327. tétel
Birkanyíró olló, 3 db
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas, Collection Kadar
328. tétel
Olló, 2 db
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, Collection Kadar
329. tétel
Szabóolló, 3 db
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, 1 db sérült
330. tétel
Kulcs, 8 db
magyar, 17-19. sz., kovácsoltvas, Collection Kadar
331. tétel
Latkészlet
német, 19. sz. első fele, bronz, 1 WU jelzet, 7 db-os, hiányos
332. tétel
Latkészlet
német, 1815, bronz, jelzett, 4 db-os, hiányos
333. tétel
Latkészlet
német, 1858, bronz, jelzett, 4 db-os, hiányos
334. tétel
Tűzszerszám, 3 db
magyar, 18. sz. vége, kovácsoltvas, Collection Kadar
335. tétel
Fokosfej, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, öntött sárgaréz, Collection Kadar
336. tétel
Tömjéntartó
német, 19. sz. első fele, öntött sárgaréz
337. tétel
Latkészlet, 6 db-os
Ausztria, 1863, bronz, Collection Kadar
338. tétel
Latkészlet, 6 db-os
Ausztria, 1857, bronz, Collection Kadar
339. tétel
Latkészlet, 6 db-os
Ausztria, 1851, bronz, Collection Kadar
340. tétel
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-778]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS