Asztali lámpa
Zsolnay-gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett, áttört cserép, jelezve a belsejében TJM családi jelzet, búrával, bronz talpazaton
981. tétel
Váza pár
Fischer Emil, Budapest, 1900 körül, festett fehércserép, jelezve az alján Ficher Emil bélyegzővel, formaszám: karcolt 179
982. tétel
Váza
Zsolnay-gyár, Pécs, 1930 körül, folyatott, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: öttornyos Zsolnay Pécs jellel
983. tétel
Gyűrűs váza
Zsolnay-gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, csavarodó izniki dekorral, talpán máz alatti TJM családi jelzettel, nyakánál restaurálva
984. tétel
Cseresznyés dísztál
985. tétel
Névjegytartó
Zsolnay-gyár, Pécs, 1910 körül, folyatott, eozinmázas fehércserép, az alján hárompajzsos márkajelzés, formaszám: 8151
986. tétel
Névjegytál
Zsolnay-gyár, Pécs, 1920 körül, eozinmázas fehércserép, jelzett az alján: hárompajzsos öttemplom márkajelzés, talp restaurált
987. tétel
Névjegytartó
Zsolnay-gyár, Pécs, 1910 körül, vörös és eozinmázas fehércserép, jelzett az alján: hárompajzsos öttemplom márkajelzés
988. tétel
Vízhordó nő
Zsolnay-gyár, Pécs, 1920 körül, eozinmázas fehércserép, talpán hárompajzsos öttemplom jel, formaszám: 8668, talpon apró tűzirepedéssel
989. tétel
Bútor- és fali dísz, 50 db
Zsolnay-gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas kerámia, j.n.
990. tétel
Fali-és bútordísz, 20 db
991. tétel
Libát tömő lány
Zsolnay-gyár, Pécs, 1920-30 körül, eozinmázas fehércserép, talpán hárompajzsos öttemplom bélyegző, formaszám: 944E
Díszkancsó
995. tétel
Díszváza
996. tétel
Kaspó
Zsolnay-gyár, Pécs, 1900 körül, ökörvér mázas fehércserép, jelezve az alján: pecsétviasz színű domború körpecséttel, formaszám: 644, sérült
997. tétel
Csésze és alj
Zsolnay-gyár, Pécs, 1930 körül, festett porcelánfajansz, áttört talp és peremdísszel, fekete alapon perzsa dekorral, mandarin figurás füllel, talpakon máz alatti kék jelzettel
998. tétel
Épület- és bútordísz, 32 db
Zsolnay-gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas kerámia, j.n., apró sérüléssel
999. tétel
Bútor- és fali dísz, 100 db