239. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
Tőr
magyar, 20. sz., tábornoki ajándék, acél penge bronz tokban
901. tétel
Dísztőr
magyar, 1945 mintájú, bőr borítású fa tokban, bronz veretekkel
902. tétel
Kindzsál
Kaukázus, 19. sz. második fele, acél penge, csont nyéllel
903. tétel
Dísztőr
lengyel, 1970, bőr borítású fa tok, bronz szerelékkel
904. tétel
Pisztoly
Balkán, 18. sz. második fele, kovás szerkezet, damaszk cső, bronz veretekkel
905. tétel
Puska
Albánia, 19. sz. eleje, csappantyús szerkezet
906. tétel
Kard
spanyol, 1770 körül, toledói penge, aranyozott bronz markolattal
907. tétel
Puska
Albán, 18. sz. második fele, kovás szerkezet, díszített vas veretekkel
908. tétel
Kard
osztrák, 19. sz. második fele, díszített solingeni penge, tűzaranyozott bronz kosár
909. tétel
Vadász puska
német, 18. sz. vége, diófa ágyazat, réz díszítéssel, mesterjegyes csővel, réz veretekkel
910. tétel
Szablya
osztrák, 18. sz., bronz markolatú, pengén "Fringia" felirattal, tok nélkül
911. tétel
Emlékkard
lengyel, 20. sz. eleje, bronz kosárral
912. tétel
Kard
Osztrák-Magyar Monarchia, 1911 mintájú nikkelezett penge, bronz veretes acél tok
913. tétel
Kard
osztrák, 19. sz, díszített pengével
914. tétel
Szablya
magyar, 19. sz. közepe, 18. sz-i Madonnás pengével, tok nélkül, törött, hiányos
915. tétel
Csákányfokos
19. sz. vége, öntöttvas, réz borítású nyél, vas sodrony díszítéssel, sérült
916. tétel
Szablya
Osztrák-Magyar Monarchia, 1837 mintájú, acél szerelékkel
917. tétel
Gyalogos kard
osztrák, 1850, Fischer pengével, bőr borítású tokban
918. tétel
Szablya
magyar, 1850 mintájú, acél szerelékes, vésett "solingeni" pengével
919. tétel
Szablya
Jugoszláv Királyság, 1919, nikkelezett markolat, díszített pengével,
920. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS