239. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
Hordozható kabinetszekrény
1041. tétel
Sarok tálalószekrény
Nyugat - Európa, 19. sz. vége, tömör cseresznyefa, faragott díszítéssel, 2 db kulccsal
1042. tétel
Kabinetszekrény
francia, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, két ajtaján mitológiai jelenetekkel, márvány betétekkel, 1 db kulccsal
1043. tétel
Láda
Itália, 18. sz., tömör diófa, faragott és intarziás díszítéssel, kétfelé nyíló ajtó későbbi átalakítás, kovácsoltvas fogantyúkkal, kulcs nélkül, sérült
1044. tétel
Támlásszék, 2 db
Nyugat - Európa, 19. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, háttámlán és ülőkén csont berakással és intarziás díszítéssel
1045. tétel
Konzolasztal pár
Velence, 18. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, tetején profilált márványlap 19. századi pótlás
1046. tétel
Tükör
Nyugat - Európa, 1900 körül, tölgyfa korpuszon domborított vörösréz díszítéssel, csiszolt tükörrel
1047. tétel
Trónszék
Nyugat - Európa, 19. sz., diófa és tölgyfa, faragott díszítéssel, felnyitható ülőlappal
1048. tétel
Ollós szék
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, préselt bőr kárpittal, sárgaréz szegecsekkel, sérült
1049. tétel
Posztamens pár
magyar, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, faragott és esztergált díszítéssel, mindkettő lapja sérült
1050. tétel
Tálalószekrény
Nyugat - Európa, 1900 körül, tölgyfa, faragott és esztergált díszítéssel, domborított vörösréz plakettekkel
1051. tétel
Karszék, 2 db
flamand, 19. sz., tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, gobelin kárpitozása sérült
1052. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, esztergált és pácolt bükkfa
1053. tétel
Láda
Erdély, 1900 körül, tömör tölgyfa, kovácsoltvas pántokkal és fogantyúkkal, eredeti zárszerkezettel
1054. tétel
Láda
Nyugat - Európa, 19. sz., tömör diófa, eredeti kovácsoltvas zárszerkezetekkel
1055. tétel
Posztamens pár
magyar, 20. sz. első fele, pácolt bükkfa, faragottt díszítéssel, fém rátétekkel
1056. tétel
Tálalószekrény
magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, sárgaréz zárpajzsokkal, 2 db kulccsal
1057. tétel
Láda
Nyugat-Európa, 19. sz., tömör diófa, belsejében ládafiával, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel
1058. tétel
Varróasztalka
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa, diófa és topolyafa intarziával, fiókjában rekeszekkel, tükörrel, 1 db kulccsal, sérült
1059. tétel
Asztalka
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon topolyafa borítással, tömör hajlított lábbal, egy fiókkal
1060. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS