Váza
Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, családi jelenetekkel díszítve, nyakon kis hibával
825. tétel
Kanna
Kína, Ming - dinasztia (1368 - 1644), zöld mázas kőcserép, talpán jelzett, teteje sérült
826. tétel
Pecsétnyomó
Kína, 20. sz. második fele, faragott, színezett zsírkő, vésett felirattal, jelzett, tűzgolyóval játszó két sárkány ábrázolással
827. tétel
Szerelmes levelek
Wang Zhenshen (1842-1922), 1900 körül, színezett fametszet, rizspapír, keret nélkül
828. tétel
Tubákos flakon
Kína, 19. sz. második fele, festett porcelán, korall dugóval, alján visszadatált Jung-zeng jelzettel, kis sérüléssel
829. tétel
Szelence
Japán, 19. sz. vége, sárgaréz, csillámos, színes zománc díszítéssel, jin-jang szimbólummal
830. tétel
Tubákos flakon
Kína, 19. sz. második fele, festett porcelán, műanyag dugóval, alján visszadatált Jung-zeng jelzettel, kis sérüléssel
831. tétel
Váza
Kína, 17. sz., festett porcelán, esősárkány díszítéssel, kis hibával
832. tétel
Csésze és alj
Kína, Canton, 19. sz. első fele, kalapált vörösréz, színes zománc díszítéssel, játszadozó gyerekcsoporttal és udvarlás jelenettel, 8 buddhista szerencse szimbólummal, sérült
833. tétel
Váza
Kína, 17. sz., festett porcelán, esősárkány díszítéssel, kis csorbulással
834. tétel
Tubákos flakon
Kína, 19. sz. második fele, festett porcelán, szaru dugóval, alján visszadatált Jung-zeng jelzettel, kis sérüléssel
835. tétel
Csésze
Kína, 19. sz., festett porcelán, talpán vörös jelzettel, virágos-pillangós dekorral
836. tétel
Tubákos flakon
Kína, 19. sz. második fele, festett porcelán, műanyag dugóval, sárkány ábrázolással, alján visszadatált Jung-zeng jelzettel