Paraván - háromrészes
Gödöllő, 1910 körül, kőrisfa keret, esztergált díszítéssel, gobelin betétekkel, kis sérüléssel
1141. tétel
Szalonasztal
magyar, 1930 körül, Kozma Lajos műhelye (?), lábazata tömör, pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, asztallap fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával
1142. tétel
Felépítményes íróasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált díszítéssel, írólapján posztó betéttel, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
1143. tétel
Redőnyös irattartó szekrényke
osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, redőnye mögött két kis fiókkal, felső részén három fiókkal
1144. tétel
Posztamens
magyar, 19. sz. vége, faragott, esztergált pácolt bükkfa, festett fajansz díszítéssel
1145. tétel
Posztamens
1146. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított, fotel: 82*66*68 cm
1147. tétel
Redőnyös íróasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, redőnye mögött 8 kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, redőnye nem működik, sérült
Csillár
magyar, 19. sz. vége, festett, aranyozott bronz, empire stílusú
1151. tétel
Kandalló óra
Párizs, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott, bronz tokban, római számos zománcozott számlap, kulcs és inga nélkül, nem működik, szerkezet javításra szorul
1152. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, részben aranyozott bronz tokban, római számos számlap, kulcs és inga nélkül, szerkezet működőképes, de javításra szorul
1153. tétel
Karszék
francia, 18. sz. vége, faragott, festett, aranyozott hársfa, sérült
1154. tétel
Keretóra
1155. tétel
Karszék, 2 db
magyar, 1920 körül, tömör diófa és diófa borítással, felújított, kis sérüléssel
1156. tétel
Art deco dohányzóasztal
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete üveglappal, felújított, restaurált
1157. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 20. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, oldalra nyíló ajtókkal, italtároló rekesszel, nikkelezett szerelékkel, görgőkön, sérült
1158. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 1920 körül, bükkfa, felső részen négy oldalra nyitható ajtóval, két kiemelhető füles tálcával, nikkelezett fogantyúval, görgős lábakon
1159. tétel
Asztali lámpa
20. sz. közepe, fa és nikkelezett fém, állítható magassággal