Kandalló óra
Pest, 19. sz. közepe, jelzett: Mavrik Ferenc Pesten, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, zománcozott számlap, fa talapzaton, üvegbúra alatt, ingával, felhúzó kulccsal, nem működik
1123. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, öntött bronz tokban, zománcozott számlappal, szerkezet tisztításra szorul, mutatók sérültek, szerkezettakaró hiányzik
1124. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa korpuszon aranyozott és ezüstözött blondelmassza díszítéssel
1125. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon aranyozott blondelmassza díszítéssel, csiszolt tükörrel, sérült
1126. tétel
Kandalló óra
1127. tétel
Asztali lámpa
francia (?), 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, képmezőben körben kecskén lovagoló puttók jelenettel, bronz talpazat és két égős szerelék
1128. tétel
Petróleum lámpa
német, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, festett üvegbúrával, fém szerelékkel, sérült
1129. tétel
Petróleum lámpa
osztrák, 19. sz. vége, kékszínű opálüveg, csiszolt kékszínű búrával, bronz szerelékkel, búrája javított
1130. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, római számos fém számlap, ingával és kulccsal, működik
1131. tétel
Kandalló óra
francia,, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tokon nőalak glóbusszal, római számos számlap, ingával, kulccsal, működőképes, szerkezettakaró hiányzik
1132. tétel
Szalonasztal
1133. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, római számos zománcozott számlap, üveglap és inga hiányzik, működőképes
1134. tétel
Etager
francia, 19. sz., fekete lakkfestett fa, teknőcpáncél és vésett sárgaréz intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, sérült
1135. tétel
Szalonasztal
francia, 19. sz., feketére pácolt fa, teknőcpáncél és sárgaréz intarziával, tűzaranyozott bronz szerelékkel, tetején üveglappal, sérült
1136. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 1920 körül, bőr borítással, kis sérüléssel
1137. tétel
Szalonasztal
osztrák, 1920 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, lábain mahagóni és gyöngyház intarziával, sárgaréz papucsokkal, felújított
1138. tétel
Szalonasztal
Bécs, 1905 körül, Joseph Hoffmann terve alapján, feketére pácolt bükkfa, tetején üveglappal, alján sárgaréz borítással
1139. tétel
Támlásszék, 6 db
Kozma Lajos műhelye, 1930 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított