Tükör
magyar, 19. sz., fa korpuszon aranyozott, festett gipszmasszás díszítéssel
1101. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott szegélydísszel, fent egy fiókkal
1102. tétel
Sarokvitrin
magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, feketére festett oszlopokkal
1103. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, feketére festett oszlopokkal, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült
1104. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, feketére festett oszlopokkal, öntött bronz veretekkel
1105. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérülésekkel, hiányokkal, kanapé: 104,5*173,5 cm, fotel: 101*83*61 cm
1106. tétel
Posztamens pár
1900 körül, faragott carrarai márvány, kis sérüléssel
1107. tétel
Írókomód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, feketére festett oszlopokkal, felső fiókban négy kis fiókkal, öntött sárgaréz veretekkel, felújított
1108. tétel
Szervízasztalka
angol (?), 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, két oldalán lehajtható asztallappal, két kis fiókkal és ajtós rekesszel, esztergált görgős lábakon
1109. tétel
Térdeplő
olasz, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, esztergált oszlopokkal, könyöklőben kis fiókkal, felújított kárpitozással
1110. tétel
Varróasztalka
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, faragott és színezett intarziás díszítéssel, fiókjában rekeszekkel, sérült
1111. tétel
Varróasztalka
1112. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült
1113. tétel
Kanapé
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, felújított, kis sérüléssel
1114. tétel
Tükör konzolasztallal
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa és hársfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, konzolasztal tetején márványlappal, tükör: 201*100 cm; konzolasztal: 77*95*41 cm
1115. tétel
Kandeláber
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, 13 égővel, sérült
1116. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérüléssel
1117. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, aranyozott blondelmassza díszítéssel, csiszolt tükörrel
1118. tétel
Fali tükör
Velence, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott fa keret, tükörlap pótolt, sérülésekkel
1119. tétel
Állótükör
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa és hársfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, virágtartó résszel, kis sérülésekkel, 325*135cm, tükör: 287*128 cm; virágtartó: 50*128*37 cm