Támlásszék, 2 db
holland barokk stílusú, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült
1061. tétel
Falióra
1062. tétel
Tálalószekrény
holland barokk stílusú, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, bronz veretekkel, 1 db kulccsal, kis sérülésekkel
1063. tétel
Szalonasztal
holland barokk stílusú, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziával, egy fiókkal, lehajtható asztallappal, sérült
1064. tétel
Írószekreter
1065. tétel
Kanapé
osztrák, 1900 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, felújított
1066. tétel
Női írószekreter
1067. tétel
Komód
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni és topolyagyökér borítással, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, 1 db kulccsal
1068. tétel
Komód
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, aranyozott sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, kulcs nélkül
Kandalló óra konzollal
francia, 19. sz., felesütős szerkezet, diófa borítású tok intarziás díszítéssel, öntött és cizellált bronz és zománcozott számlap, aranyozott bronz veretekkel, kis sérüléssel
1071. tétel
Emeletes írószekreter - VÉDETT
1072. tétel
Könyvszekrény
osztrák, 1830 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott és feketére festett kariatida figurákkal, zárpajzsok pótoltak, apró sérülésekkel
1073. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziás díszítéssel, sérült
1074. tétel
Női toalettasztal
magyar, 1800 körül, fenyőfa és tölgyfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezete sérült, felnyitható középső lapján tükörrel, sérült
1075. tétel
Támlásszék
magyar, 19. sz. első fele, tömör tölgyfa, tusfestett díszítéssel
1076. tétel
Képóra
1077. tétel
Szalongarnitúra, 8 db-os
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és topolyafa berakással, asztal egy fiókkal és kulccsal, felújított: 78*118*65 cm, apró sérülésekkel,
1078. tétel
Vitrin
magyar, 1830 körül, Steindl Imre műhelye (?), fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, 1 db kulccsal
1079. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, hátoldalán tükörlappal, egy kulccsal, kis sérüléssel