Tálka, 4 db
Perzsia, 19. sz., kalapált, vésett réz
865. tétel
Tölténytáska, 2 db
Balkán, 19. sz. második fele, öntött, aranyozott sárgaréz
866. tétel
Ékszerdoboz
Szíria (?), 19. sz. eleje, vésett, kalapált, tausírozott sárgaréz, talpán kis sérüléssel
867. tétel
Tál
Közel-Kelet, 19. sz. első fele, kalapált, poncolt réz, a zsidó nép kivonulása Egyiptomból és Mózes a kőtáblákkal ábrázolással, héber felirattal
868. tétel
Szamovár
Táncoló gyermek Bacchus
osztrák, 19. sz. második fele, bronz, márvány talapzaton, kis sérüléssel
879. tétel
Miniatúra pár
19. sz. vége, Isbey jelzettel, akvarell, kaucsuk, aranyozott réz keretben, hátoldalakon: "Marche aux poissons" és "Pécheur" feliratokkal