Tálalószekrény
1182. tétel
Szalongarnitúra, 4 db-os
Kozma Lajos terve, 1930 körül, faragott díszítéssel, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, kis sérüléssel
1183. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, sárgaréz, ötégős, tejüveg búrával, üvegcsüngőkkel, állítható magassággal
1184. tétel
Petróleumlámpa
osztrák, 19. sz. vége, öntött és csiszolt üveg, bronz talapzaton
1185. tétel
Petróleum lámpa
Fischer Ignác (?), Budapest, 19. sz. vége, festett, aranyozott, áttört fehércserép, bronz szerelékkel
1186. tétel
Kandalló óra
francia, 20. sz. eleje, jelzett: Bull Clockette, márvány tok sárgaréz szerelékkel, csiszolt üvegekkel, arab számos számlap, elektromos szerkezet javításra szorul
1187. tétel
Fali tükör
Murano, 1900 körül, színezett üveg keret, faragott fa támaszték, tükör pótolt
1188. tétel
Csillár
magyar, 20. sz., öntött, aranyozott és zománcfestett sárgaréz, tízkarú
1189. tétel
Kályha
Salgótarjáni Kályhagyár, 1920, "American Heating" UN10, amerikai licence alapján gyártott, modellszám: 16, öntött vas, máriaüveg, sérült