Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, repedt
941. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
942. tétel
Olajoskorsó
Felvidék, 1837, ónmázas fajansz, kis sérülésekkel
943. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis sérüléssel, mázhibákkal
944. tétel
Fedeles edény
észak - olasz vagy német, 1800 körül, ónmázas fajansz, talpán "AK" jelzés, koronás címerrel, Catholicum D. felirattal, kis sérüléssel
945. tétel
Tányér, 2 db
Holics, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, peremeken áttört virágkoszorú díszítéssel, talpakon masszába nyomott jelzet: Hollitsch, sérült
946. tétel
Kínálókosár
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: H, restaurált, kis kopásokkal
947. tétel
Leveses tál és alj
Észak-Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, jelzés nélkül, fülén kis sérüléssel
948. tétel
Tintatartó alj
Holics, 18. sz., ónmázas fajansz, festett tájképes jelenetekkel, aranyozással, talpon máz alatti jelzettel: H, apró mázhibával
949. tétel
Asztali olaj és ecettartó
Felvidék, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis sérüléssel, jelzett a belsejében
950. tétel
Asszony
holland, 1800 körül, ónmázas fajansz, talpán: "FF16" jelzéssel, sérült
951. tétel
Szenteltvíztartó - Veronika kendője
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelzés nélkül, apró sérüléssel
952. tétel
Sótartó pár
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelzés nélkül, kis sérüléssel
953. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
954. tétel
Vázapár
955. tétel
Tányér, 6 db
Zsolnay-gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, aljánTJM családi jelzettel, masszába nyomott: "Zsolnay Pécs" bélyegzővel, formaszám: 431
956. tétel
Gyertya- és tintatartó
Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, aranyozott, festett fehércserép, bronz szerelékkel, alján "Fischer I. Budapest" jelzés
957. tétel
Kínáló
Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, aranyozott, áttört fehércserép, formaszám: 188 (?), az alján masszába nyomott "Zsolnay, Pécs" és TJM családi jelzés
958. tétel
Petróleum lámpa