Irattartó szekrény
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, zárható redőnyös ajtó mögötti fiókokkal, 1db kulccsal
1161. tétel
Virágállvány
magyar, 1930 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, felújított
1162. tétel
Art deco zsúrkocsi
magyar, 1930 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, tetején üveglappal, görgőkön, felújított
1163. tétel
Szecessziós tálaló szekrény
1164. tétel
Tálalószekrény
1165. tétel
Díszdoboz
magyar, 1900 körül, fa korpuszon kalapált vörösréz borítással, belsejében bársony betéttel, kulcs nélkül
1166. tétel
Tálalószekrény, 3 db
magyar, 1910 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással, fém intarziás díszítéssel, márványlapokkal, nikkelezett fém veretekkel, csiszolt üvegekkel
1167. tétel
Posztamens pár
magyar, 1910 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással, fém intarziával és papucsokkal, kis sérüléssel
1168. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, fém intarziás díszítéssel, tetején üveglappal
1169. tétel
Állófogas
Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, kis kopásokkal
1170. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, feketére festett fa, esztergált díszítéssel, lapján kis sérüléssel
1171. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, feketére festett fa, kannelúrás oszloppal
1172. tétel
Fogas
osztrák, 1900 körül, öntöttvas
1173. tétel
Karszék
Thonet, 1900 körül, hajlított és gőzölt bükkfa, bőr ülő- és hátlappal
1174. tétel
Szervízasztal, 4 db
Bécs, 1900 körül, Thonet, gőzölt, hajlított bükkfa, jelezve az alján papírcímkén, egyik asztalon kis sérüléssel
1175. tétel
Szalongarnitúra, 7 db-os
magyar, 1900 körül, tömör bükkfa, faragott díszítéssel, felújított, kis sérüléssel, karszék: 94,5*63*56 cm, támlásszék: 96*45*40 cm, kanapé: 101*128*56 cm
Fotel pár
Bécs, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és gyöngyház intarziával, kis sérülésekkel
1179. tétel
Úti íródoboz
francia, 1900 körül, "TAHAN" jelzettel, mahagóni borítással, lehajtható írólapon zöld posztóval, ceruza-tolltartó rekesszel, intarziával, kulcs nélkül