Obsitlevél, 1844
litográfia, papír, Magyar Honvéd 49-es számú honvéd zászlóaljból, Burián Lajos őrmester részére, sérült
929. tétel
Katonai sisak
bajor, 19. sz. vége, préselt bőr és réz, hiányos
930. tétel
Leveles doboz
olasz, 19. sz. vége, tömör diófa, tetején festett szalmaintarziával
931. tétel
Irattartó láda
francia, 19. sz. második fele, fa, aranyozott, préselt bőr borítással, sérült
932. tétel
Díszdoboz
magyar, 1900 körül, diófa, gyöngyház díszítéssel, kulccsal
933. tétel
Fotóalbum
magyar, Székesfehérvár, 1900 körül, 80 db fényképpel, bőr borítás, sárgaréz sarokdíszekkel, kapocslemezzel
934. tétel
Díszdoboz
magyar, 1900 körül, paliszander, gyöngyház díszítéssel, kulccsal
935. tétel
Ékszerdoboz
osztrák, 1900 körül, szecessziós sárgaréz intarziával díszítve, talpán jelzett, 3 rekeszes kialakítással, működő zárszerkezet, eredeti kulccsal, apró sérüléssel
936. tétel
Ékszerdoboz
937. tétel
Fotóalbum
19. sz. vége, bőr kötéses tábla, bársony betéttel és fém díszén "DKM" tulajdonosi monogrammal, 23 db régi kabinet és műtermi fotóval. kapcsos zárral, kis sérülésekkel
938. tétel
Fotóalbum