Komód
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, feketére pácolt oszlopokkal, topolyafa intarziával, préselt sárgaréz veretekkel, kulcs nélkül, kis sérüléssel
1081. tétel
Írószekreter
1082. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és paliszander intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, 4 db kulccsal
1083. tétel
Falióra
francia, 20. sz. második fele, felesütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tokban, arab számos számlap, kulcs nélkül, inga lejár, nem működik
1084. tétel
Gyertyatartó pár
magyar, 18. sz., faragott, aranyozott hársfa, sérült, gyertyarésze pótolt
1085. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa
1086. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel
1087. tétel
Falióra - ún. szárnyas lantern óra
angol, 18. sz. első fele, vésett, cizellált bronz tok, római és arab számos számlap, jelzés nélkül, lánccal, két súllyal, sérült
1088. tétel
Szekrényóra
1089. tétel
Kandalló óra
1090. tétel
Könyvespolc
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel
1091. tétel
Asztal és 6 db támlásszék
1092. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal
1093. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, tükrös hátlappal, sérült
1094. tétel
Szalongarnitúra, 8 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérüléssel
1095. tétel
Zenedoboz
Svájc, 1870 körül, feketére festett és diófa borítású tokban, intarziás díszítéssel, 10 dallamot játszó működő zeneszerkezettel, kulccsal, felújított
1096. tétel
Zenedoboz
Svájc, 1870 körül, feketére pácolt és diófa borítású tok, 8 dallamot játszó, működő szerkezet, kulccsal, felújított
1097. tétel
Úti íródoboz
osztrák, 19. sz. vége, lakkfestett fa, réz és gyöngyház berakással, lenyíló kék bársonnyal borított írólappal, tolltartóval és 2 db tintatartóval, rekeszekkel, kulcs hiányzik
1098. tétel
Kandalló óra
1099. tétel
Kandalló óra