239. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
1201-1211
Török szőnyeg
1920 körül, selyem és fémszál, gördesz csomózással
1201. tétel
Kaukázusi "Zejhur" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, egyenletesen kopott
1202. tétel
Iráni "Kásán" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, kisebb kopásokkall
1203. tétel
Türkmén Afgán szőnyeg
1920 körül, szenné csomózás, kisebb molyrágta részekkel
1204. tétel
Türkmén "Beshir" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, sérült
1205. tétel
Stóla
Pakisztán (Kasmir), 19. sz. második fele, szövött gyapjú, restaurált, Analógia: Victoriana Magazie, Beyond the Fringe: Shawls of Paisley Design
1206. tétel
Türkmén szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, kis kopással
1207. tétel
Iráni "Mahal" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopásokkal
1208. tétel
Iráni "Shashavan" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1209. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás és szövött technika
1210. tétel
Október
Benkő Marianne (Szombathely, 1951 - ), kézi szövött kárpit, gyapjú és ezüstszál, j.j.l.: Benkő
1211. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
1201-1211
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS