Étkészlet, 14 db-os
Zsolnay-gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, jelzett az alján: TJM családi jellel és masszába nyomott: "Zsolnay - Pécs" jelzés, formaszám: 2655
962. tétel
Fali tál
Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, áttört, festett és aranyozott fehércserép, alján masszába nyomott "Zsolnay Pécs Austro Hungaria" jelzéssel, formaszám: 3521
963. tétel
Fali tál
964. tétel
Mosdótál
Zsolnay-gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján TJM családi jellel és benyomott gyári bélyegzővel, formaszám: 83, festőszám: 29, fém pántolással
965. tétel
Kulacs pár
966. tétel
Kínáló
Zsolnay-gyár, Pécs, 1885 körül, festett, aranyozott fehércserép, alján "TJM" családi jelzéssel, formaszám: 1680, bronz szerelékkel, hajszálrepedt
967. tétel
Váza
Zsolnay-gyár, Pécs, 1888 körül, rátétes, festett fehércserép, négy áttört dísszel alján "TJM" családi jelzéssel, formaszám elmosódva, festőszám: 46, aranyozó szám: 11
968. tétel
Kínáló
Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, formaszám: 3085, alján masszába nyomott "Zsolnay Pécs" és "TJM" családi jelzés
969. tétel
Virágtartó
Zsolnay-gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott, áttört díszítésű fehércserép, alján máz alatt: "Zsolnay, Pécs TJM" jelzéssel, apró sérüléssel
970. tétel
Kínáló
Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört díszítésű fehércserép, alján "TJM" családi jelzéssel
971. tétel
Kínáló
Fischer Ignác, Budapest, 1880 körüli festett aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: máz alatti Fischer I. Budapest, formaszám: 3297
972. tétel
Asztalközép
973. tétel
Füles kaspó
974. tétel
Kaspó
Zsolnay-gyár, Pécs, 1885 körül, áttört díszítésű, duplafalú, festett fehércserép, alján TJM családi jelzéssel és benyomott gyári bélyegzővel, formaszám: 3991
975. tétel
Fedeles díszváza
Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott keménycserép, bronz szerelékkel, jelezve az alján: máz alatti kék "Fischer I. Budapest", formaszám: 1434
976. tétel
Asztali lámpa
Zsolnay-gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett aranyozott fehércserép, bronz talpazaton, jelezve az alján: TJM családi jellel, búrával
977. tétel
Fali tál pár
978. tétel
Díszkulacs
979. tétel
Díszkancsó
Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: "Fischer I. Budapest" és masszába nyomott, máz alatti kék jel, formaszám: 494