Szelence
francia, 19. sz. második fele, márvány, aranyozott sárgaréz szerelékkel, tetején nő portré ábrázolással, tempera, csont, sérült
881. tétel
Díszdoboz
francia, 19. sz. második fele, aranyozott sárgaréz, tetején zománcfestett leányportré, CL monogrammal
882. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, réz szerelékkel
883. tétel
Pipa bőr tokban
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, sérült
884. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, réz szerelékkel, sérült
885. tétel
Pipa
Bécs, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, antik ezüst szerelékkel, "Ph. Weiss Wien" jelzéssel, kupakon H. I. N. S. jelzet
886. tétel
Pipa, 3 db
Ausztria,19. sz. második fele, faragott tajtékkő, egyik hiányos
887. tétel
Pipa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, faragott tajtékkő, 750 ezrelékes ezüst kupakkal,"LF" mesterjegy, gyümölcsfa szárral, eredeti bőr tokja sérült
888. tétel
Pipa
osztrák, 19. sz. vége, faragott fa, vadász jelenettel
889. tétel
Pipa bőr tokban
magyar, 19. sz. faragott tajtékkő, nemesi címerrel
890. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, sárgaréz kupakkal, gyümölcsfa szárral
891. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, aranyozott réz kupakkal, magyar címerrel és 1848-as évszámmal, gyümölcsfa szárral
892. tétel
Pipa
893. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. közepe, faragott tajtékkő, harcos ábrázolással, antik ezüst kupakkal, sodronyszerű réz borítással
894. tétel
Pipa bőr tokban
Prága, 20. sz. eleje, faragott tajtékkő és borostyán színű műanyag, kis sérüléssel, "Cari Czapeh Praha" jelzetű doboz
895. tétel
Pisztoly pár
Európa, 19. sz. vége, duplacsövű, 2 db csappantyú tartóval, diófa ágyazat és kovácsoltvas, sérült
896. tétel
Vadász lőportartó, 2 db
magyar (?), 19. sz. vége, szaru, réz szerelékkel, egyik sérült
897. tétel
Tűzszerszám
Közép-Európa, 18. sz., kovácsoltvas
898. tétel
Pisztoly
osztrák, 18. sz. második fele, kovás szerkezet, acél veretekkel
899. tétel
Dísztőr
lengyel, 1970, bőr borítású fa tok, bronz szerelékkel