265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Pihenő lány
181. tétel
Délutáni pihenő
182. tétel
Frank Magda
Sárga csillag
183. tétel
Frank Magda
Rabbi
184. tétel
Gádor István
Városrészlet
185. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Kisvárosi utcarészlet
186. tétel
"Erőltetett menet", 1975
187. tétel
Pap Géza
Asztraháni lovaskocsi, 1916
188. tétel
Sinibaldi, Jean - Paul
Hajnalhasadás
189. tétel
Szerelmesek a pipacsmezőn
190. tétel
Fáy Győző
Velencei részlet
191. tétel
Próday Lajos
Hajók Caprinál, 1927
192. tétel
Fáyl Frigyes
Házak a domboldalon
193. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Város látképe
194. tétel
Szada István
Nyári délelőtt, 1920
195. tétel
Ék Sándor
Balaton partján, 1950 körül
196. tétel
Győre jelzéssel, 20. sz. első fele
Balaton-part a Tihanyi Apátság látképével
197. tétel
Basch Andor
Itáliai városrészlet, 1920
198. tétel
Laske, Oscar ?
A schönbrunni kastélypark szökőkúttal
199. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szerelmesek
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS