265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-413]
Gábor Jenő
Koldusok, 1937
361. tétel
Haranghy Jenő
Betyár-ballada, 1930 körül
362. tétel
K. Nagy Sándor
"Hazavágyás Napfényországból"
363. tétel
Kalivoda Kata, Sándor Antalné
Csendes együttlét
364. tétel
Zilzer Gyula
Allegorikus jelenet
365. tétel
Krón Jenő
"Gótika", 1927
366. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nimfák tájban
367. tétel
Klug K. György
Gépek között, 1959
368. tétel
Klug K. György
Gyárban
369. tétel
Czóbel Béla
Lány gitárral
370. tétel
Márffy Ödön
Női portré
371. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Munka közben
372. tétel
Modok Mária, Czóbel Béláné
Tájrészlet
373. tétel
Crouy Chanel Constantin jelzéssel
Marseilles-i tengerparton, 1972
374. tétel
Le Havre-i tengerparton, 1972
375. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A tűz ünnepe
376. tétel
Hetényi Tibor
Tavaszi munkák
377. tétel
Hetényi Tibor
Pásztor
378. tétel
Zemplényi Magda
Utcarészlet alakkal
379. tétel
Jonas jelzéssel
Arc nélküli akt, 1991
380. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS