265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Építkezésen
241. tétel
Borzai jelzéssel
Táncoló pár, 1961
242. tétel
Holczmann Vilmos jelzéssel
Csendélet babákkal, 1928
243. tétel
Hetényi Tibor
A kalitka
244. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Sárga ruhás nő portréja
245. tétel
Integető
246. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Alakok
247. tétel
Beszélgetők
248. tétel
Marosán Gyula
Kompozíció, 1950
249. tétel
Magyar festő
Két alak
250. tétel
Zebegényi éj
251. tétel
Jelenet
252. tétel
Jeges Ernő
Erdőrészlet
253. tétel
Crouy Chanel László
Sellők
254. tétel
Zemplényi Magda
Képzeletbeli alakok
255. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Cirkuszi artista
256. tétel
Szada István
Éva az almával, 1924
257. tétel
Sassy Attila
A Tavasz (Akt madarakkal), 1917
258. tétel
I. V. monogrammal, 1900 körül
Szarvasbika
259. tétel
Közép - európai festő
Kentaur patkolása, 1908
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS