265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hölgy madárkalitkával
261. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Hátakt
262. tétel
Szirmai Ili, Marsovszky Miklósné
Akt tájban, 1924 körül
263. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Faun és nimfa
264. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet könyvvel
265. tétel
Homann Károly
Csendélet könyvekkel és szoborral, 1920-as évek
266. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szemüveges férfi portréja
267. tétel
Tarai Terézia
Lányka piros blúzban
268. tétel
Egyed Erna, Lókay Ferencné
Fehér blúzos lány portréja, 1939
269. tétel
Bánovszky Miklós
Hölgy gyöngysorral
270. tétel
Lehel Mária
Lány mandolinnal, 1925 körül
271. tétel
Pogány Margit
Pihenő kislány, 1920
272. tétel
Hatvan jelzéssel
Vörös kabátos nő pamlagon, 1947
273. tétel
Gombos Székely Lilly
Hölgyportré
274. tétel
Jász jelzéssel, 20. sz. első fele
Fátylas hölgy arcképe
275. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Szobabelső
276. tétel
Erőss László
Asztali csendélet
277. tétel
Kolozsváry jelzéssel, 20. sz. első fele
Csendélet madárral
278. tétel
Borúth Andor
"Nő pongyolában", 1909
279. tétel
Hadik Karolina
Hölgy estélyi ruhában
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS