265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Zemplényi Magda
"A nagy fa"
81. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Tájkép házakkal
82. tétel
Ferenczy Valér
Dombos táj gomolygó felhőkkel
83. tétel
Tihanyi jelzéssel
Kisváros látképe, 1913
84. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Vízparti jelenet
85. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Városrészlet híddal
86. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Háztetők
87. tétel
Drasche jelzéssel, 20. sz. eleje
Öreg torony
88. tétel
Kallós Árpád
Templom látképe, 1910-es évek
89. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Városrészlet
90. tétel
Schalk László, Sári
Dombos táj vonuló felhőkkel
91. tétel
Tápay Lajos
Munkások
92. tétel
Budai Sándor
Vásárban, 1913
93. tétel
Csőre jelzéssel, 20. sz. első fele
Vásárban
94. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Utcabál
95. tétel
Mici jelzéssel
Hímző lány, 1913
96. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Felvidéki utcarészlet asszonyokkal
97. tétel
Szuly Angéla
Vörös hajú lány portréja
98. tétel
Timkó Nelly
Vörös kendős lány portréja
99. tétel
Georgiev, Sz. jelzéssel
Lány bolgár népviseletben, 1930
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS