265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Lampé Sándor
Színes virágok, 6 db
321. tétel
Pogány Klára
"Almák és porcelánok", 1930 körül
322. tétel
Láng jelzéssel
Csendélet citromokkal, 1913
323. tétel
Aszódi Weil Erzsébet
Fiatal hölgy portréja, 1923
324. tétel
Cseney Vuchetitch László
"Halmi Bódog őnagysága portréja", 1928 körül
325. tétel
Kokas Klára, Balogh Györgyné
Lányportré, 1931
326. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fiú portréja
327. tétel
Hofman, Wlastimir (Prága, 1881 - Szklarska Poreba, 1970)
Kislány portréja, 1952
328. tétel
Müller Méla
Női portré tanulmány, 1930 körül
329. tétel
Kunffy Lajos
Kalapos hölgy - vázlat
330. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
331. tétel
Bánovszky Miklós
Hölgyportré
332. tétel
Somló Jenő
Nő kék kardigánban, 1947
333. tétel
Zemplényi Magda
Kalapos nő portréja
334. tétel
Marosán Gyula
Fiú portré
335. tétel
Bakányi Gyula
Férfi portré, 1974
336. tétel
Tamás Endre jelzéssel, 20. sz. közepe
Bohóc
337. tétel
Boruth Nóra
Festőművész portréja
338. tétel
Modok Mária, Czóbel Béláné
Leányportré
339. tétel
Scheiber Hugó
Ülő férfi, 1930-as évek
340. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS