265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-413
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt tanulmányok
401. tétel
Magyar művész, 20. sz. eleje
Morbid
402. tétel
Barcsay Jenő
Ülő alakok
403. tétel
Szuly Angéla
Sajó völgye, 1943
404. tétel
Bernáth Ilma, Lukács Hugóné
Fogdában, 1925
405. tétel
Nagy Sándor
Zenélő nőalak - tanulmány a Marosvásárhelyi Kultúrpalota oldalhomlokzatára készült mozaikhoz, 1910 körül
406. tétel
Farkas István
Női portré
407. tétel
Magyar művész, 20. sz. első fele
Paradicsomkert
408. tétel
Sádl János
Angyali üdvözlet
409. tétel
Hincz Gyula
Férfi portré, 1964
410. tétel
Istókovits Kálmán
Ecce homo, 1925
411. tétel
Nagy István
Kalapos fiúcska
412. tétel
Magyar művész, 20. sz. közepe
Arcok
413. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-413
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS