265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Női portré
341. tétel
Murai Stefánia
Portré, 1961
342. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Férfi portré
343. tétel
Csendélet virággal
344. tétel
Buczkó G. jelzéssel, 20. sz. közepe
Napraforgós csendélet
345. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt csíkos drapérián
346. tétel
Körmendi Frim Ervin
Akt pamlagon, 1931
347. tétel
Hajós I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Színes csokor
348. tétel
Belányi Viktor
Rózsás csendélet
349. tétel
Farkas Gy. jelzéssel
Virágcsendélet mimózával, 1960
350. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Sárga virágok
351. tétel
Ülő akt
352. tétel
Dallos Lívia
Térdeplő akt
353. tétel
Schéner Mihály
Tavaszi csendélet
354. tétel
Schnitzler János
Csendélet krizantémokkal, 1932
355. tétel
Csernó Judit
Szobabelső virágzó aranyesővel
356. tétel
Wessel Zoltán
Álló akt, 1935
357. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ádám és Éva
358. tétel
Schéner Mihály
Pipacsos csendélet, 1957
359. tétel
Zemplényi Magda
Tavaszi csendélet
360. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS