265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Rónay Kázmér
Jégvágók, 1943
141. tétel
Juszkó Béla
Kertek alján
142. tétel
Szilágyi István
Szántás
143. tétel
Haranghy Jenő
Munkások
144. tétel
R. Gy. monogrammal
Út a tisztáson, 1944
145. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Várrom
146. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kisvárosi utcarészlet
147. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Domboldal házakkal
148. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Templom látkép
149. tétel
Walleshausen Zsigmond, Cselényi
"Combai-i utcarészlet", 1918
150. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Városrészlet
151. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Piaci forgatag
152. tétel
Kopeczky Raoul
Folyópart gyerekekkel, 1931
153. tétel
Orosz Adél, Tunyogi Csapó Andrásné
Városrészlet
154. tétel
Ruzicka, J. jelzéssel
Városkép, 1949
155. tétel
Szentmiklóssy Zoltán
Parkrészlet alakokkal
156. tétel
L. M. monogrammal
Tájkép, 1971
157. tétel
Lénárd Imre
"Pálffy kert", 1915 körül
158. tétel
Bicskei Karle János
Anya gyermekével, 1945
159. tétel
Timkó Nelly
Sirályok, 1938
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS