265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Kapussy György
"Kővágóörs", 1949
221. tétel
Gara Arnold
A Duna Zebegénynél, 1922
222. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Téli város
223. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Facsoport a folyóparton
224. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Téli táj
225. tétel
Páris Ila
Havas utcarészlet, 1932
226. tétel
Déry Béla
Schiedami szélmalom, 1912 körül
227. tétel
Stark Anna
Alkony
228. tétel
Hetényi Tibor
Balaton-part vitorlással
229. tétel
Stark Anna
Hagymakupolák
230. tétel
Orvos András
Kompozíció, 1964
231. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Konstruktivista tájkép aktokkal
232. tétel
Stark Anna
Kompozíció
233. tétel
Forrás, 1943
234. tétel
Absztrakt városrészlet
235. tétel
Percz János
Háztetők, 1947
236. tétel
Jankay (Deutsch) Tibor
Háztetők
237. tétel
Willaerts, Anne jelzéssel, 20. sz. közepe
Városrészlet
238. tétel
Benő jelzéssel, 20. sz.
"A tűz születése"
239. tétel
B. F. I. monogrammal
Báli jelenet, 1910
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS