265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-413]
Jonas jelzéssel
Ülő akt, 1989
381. tétel
Zemplényi Magda
Fürdőző
382. tétel
Aczél Ilona
Kisfiú jelmezben, 1966
383. tétel
Marosán Gyula
Női portré
384. tétel
Marosán Gyula
"Magda"
385. tétel
Kántor Lajos
Csendélet kiflikkel, 1974
386. tétel
B. Gy. monogrammal, 20. sz. vége
Szürrealista kompozíció
387. tétel
Németh Miklós, Csepeli
Városrészlet, 1976
388. tétel
Kántor Lajos
"Gépi mozgásformák II."
389. tétel
Zemplényi Magda
Ló és lovas
390. tétel
Beretvás András
Növekvő formák
391. tétel
Beretvás András
Kompozíció
392. tétel
Magyar festő, 20. sz. vége
Kompozíció
393. tétel
Vasarely, Victor
Zebrák
394. tétel
Bíró Antal
Gyűrődés, 1967
395. tétel
Freytag Zoltán
"Sebzett madár"
396. tétel
Wülth jelzéssel
Absztrakt kompozíció, 1969
397. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Absztrakt kompozíció
398. tétel
Frank Magda
Konstruktív formák
399. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Modellek
400. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS