265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Allegorikus jelenet
161. tétel
Reiss, Winold
Lovag, 1930-as évek
162. tétel
Ruzicskay György
Madonna
163. tétel
Undi Mária (Springholz Mariska, Boér Ferencné)
Népviseleti tanulmány (Izabella főhercegnő néprajzi gyűjteményéből), 1921
164. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Templombelső
165. tétel
Gara Arnold
Csendélet porcelánfigurákkal, 1913
166. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
"Szlovák szőttes", 1980
167. tétel
Mokry Mészáros Dezső
Ősidő, 1926
168. tétel
Endresz Alice
Kanyargó út, 1930 körül
169. tétel
Endresz Alice
Dombos táj fával
170. tétel
Marosán Gyula
Dombos táj libákkal, 1934
171. tétel
V. F. jelzéssel
Hegyvidéki táj, 1963
172. tétel
Domboldalak házakkal
173. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ülő nő
174. tétel
Fürdés után
175. tétel
G. G. jelzéssel
Asszonyok a folyónál
176. tétel
Asszonyok
177. tétel
SA jelzéssel, 20. sz. első fele
Üldögélők
178. tétel
Anya gyermekével
179. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Család, 1924
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS