265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Pihenő akt
281. tétel
Nagy Zsigmond, Gyügyei
"Akt köpennyel"
282. tétel
Tokay Ilona
Támaszkodó akt
283. tétel
Demény (?) jelzéssel
Csendélet bazsarózsákkal és hegedűvel, 1943
284. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Csendélet csészékkel
285. tétel
Hegedűs L. jelzéssel
A modell, 1938
286. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Félakt
287. tétel
Orosz festő, 20. sz. közepe
Csendélet halakkal
288. tétel
H. T. C. jelzéssel
Csendélet almákkal, 1919
289. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nő könyvvel
290. tétel
Molnár jelzéssel
Női portré, 1933
291. tétel
Magyar festő
Szemüveges férfi portréja, 1942
292. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Bubifrizurás lány
293. tétel
Molnár Béla
Fiatal lány portréja, 1937
294. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Levelet olvasó hölgy portréja
295. tétel
Belányi Viktor
Kalapos hölgy portréja
296. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hölgy fehér stólával
297. tétel
Molnár Róza, Kézdivásárhelyi
Csendélet ablakban
298. tétel
Orosz Gellért
Csendélet ablakban, 1962
299. tétel
Európai festő, 20. sz. második fele
Íriszek
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS