265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Próday Lajos
"Fürdőzők", 1939
201. tétel
M. D. monogrammal
Isztambul látképe, 1913
202. tétel
Farkas Bözske, Sassné
Pálmák
203. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. eleje
Bosnyák asszonyok
204. tétel
Péczely Antal
Itáliai városka
205. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kerti jelenet
206. tétel
Moretti, A. jelzéssel
Velencei kikötő gondolákkal, 1937
207. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Ladikok
208. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. második fele
Városrészlet
209. tétel
Göllner Miklós
Templomkapu Szentendrén, 1960-as évek
210. tétel
Kalapos önarckép
211. tétel
Vasinka Géza
Körtánc, 1923
212. tétel
Esti utca
213. tétel
Hacker Mária, Turán Gézáné
Nürnbergi városrészlet, 1920-as évek
214. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Napos utcarészlet
215. tétel
Biró Károly
Patakparton, 1965
216. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nő napernyővel
217. tétel
Utcarészlet alakkal
218. tétel
Scholz Ila jelzéssel
Tengerparti részlet
219. tétel
Károlyi Lajos
Téli táj, 1910-es évek
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS