265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Grotkowsky, Jan
Cserepes virágok, 1938
301. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet dáliákkal
302. tétel
Pólya Edith
Ciklámenes csendélet, 1940-es évek
303. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet rózsákkal
304. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Rózsás csendélet
305. tétel
Bokor Vilmos
Hölgy bundában (F. M. arcképe), 1932
306. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos hölgy zöld kesztyűvel
307. tétel
Merengő
308. tétel
Piros ruhás lány
309. tétel
Köves Albi
Cigánylány
310. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
311. tétel
Leány virágcsokorral
312. tétel
Gera Gyula
Készülődés, 1960-as évek
313. tétel
Magyar festő
Asztali csendélet porcelánokkal, 1929
314. tétel
Cornea, Em. jelzéssel, 20. sz. első fele
Virágok bokályban
315. tétel
Szegetzky jelzéssel
Íriszek, 1929
316. tétel
Ruttkay jelzéssel, 20. sz. eleje
Narancsos csendélet
317. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Virágcsendélet
318. tétel
Klammer Mariska
Virágcsendélet
319. tétel
B.J. monogrammal
Reggeli csendélet, 1959
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS