265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Ádámffy László
"Falu utcája", 1938 körül
121. tétel
Kagonovszky I. jelzéssel
Dombos táj, 1928
122. tétel
Virág Tera, Hahnné
Tanyavilág, 1939
123. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
A falu fényei
124. tétel
Faragó jelzéssel
Erdőrészlet, 1927
125. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Duna-menti táj
126. tétel
Felhős táj
127. tétel
Fehérvári Mária jelzéssel
Házak a domboldalon, 1936
128. tétel
Nemes jelzéssel
Tájrészlet házakkal, 1958
129. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Patakpart
130. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Parkrészlet
131. tétel
Réthy Zsuzsa, Hazai
Hazafelé
132. tétel
Tájkép traktorral
133. tétel
Jakuba János
Vidéki idill
134. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Falurészlet
135. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. első fele
Folyóparti részlet
136. tétel
Juhász nyájával
137. tétel
Georg jelzéssel
Tájkép hazafelé tartókkal, 1944
138. tétel
Kljucserev jelzéssel
Asszony kecskével, 1989
139. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falusi mulatság
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS