265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Európai festő, 20. sz. eleje
Kirándulók
61. tétel
Jeges Ernő
Tájkép
62. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Erdő széle
63. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Völgy templommal
64. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falu a domb alján
65. tétel
Olasz festő, 20. sz. eleje
A vándor
66. tétel
T. K. monogrammal
Ladikban, 1915
67. tétel
Balaton-part vitorlásokkal
68. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tájkép
69. tétel
Gaál R. jelzéssel, 20. sz. első fele
Városrészlet tavasszal
70. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Dunakanyar
71. tétel
Dombos táj
72. tétel
Bacher Rózsi, Deli Antalné
Zazar partja Nagybányán, 1918
73. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Jegenyesor
74. tétel
Csák jelzéssel, 20. sz. eleje
Parkrészlet házakkal
75. tétel
Zemplényi Magda
Kertvárosi részlet
76. tétel
Zemplényi Magda
Zebegényi híd
77. tétel
Marosán Gyula
Udvar tehenekkel
78. tétel
Göldner Tibor
Dunakanyar, 1966
79. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Uszályok a kikötőben
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS